HAYDİ ÇOCUKLAR YAZ KURSLARINA

Çocuklar, yaz aylarını Çekmeköy Belediyesi kurslarında ders tekrarı yapıp bolca soru çözerek değerlendirebilecekler

HAYDİ ÇOCUKLAR YAZ KURSLARINA
HAYDİ ÇOCUKLAR YAZ KURSLARINA Anadolu Havadis

Çekmeköy Belediyesi’nin her yıl eğitim öğretim dönemi içerisinde öğrencilerin ders tekrarı yapabilmeleri  için açtığı Test Çözüm Merkezleri (TEÇÖM) bu yaz döneminde de binlerce Çekmeköylü öğrenciyi ağırlayacak. Ortaokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen kurslar; Merkez Mahallesi Yunus Emre Eğitim Merkezi, Taşdelen Turgut Özal Eğitim Merkezi, Aydınlar Mahallesi Adnan Menderes Eğitim Merkezi, Alemdağ ve Ömerli Eğitim Merkezleri’nde toplam 13 derslikte, 16 eğitmenle çeşitli branşlarda düzenlenecek.

Yaz kurslarına kayıt yaptırmak isteyen ortaokul öğrencileri velileri ile birlikte kurs merkezlerine giderek kurs yetkilileri ve öğretmenlerle görüşerek gerekli evrakları doldurduktan sonra kayıt işlemini gerçekleştirebilecekler

Her yıl bu kurslarda binlerce öğrenciyi ağırladıklarını belirten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Eğitim öğretim dönemi içinde de bu kurslarımız devam ediyor. Yaz kurslarımızın amacı; öğrencilerimizin varsa açıklarını kapatabilmelerini sağlamak ve sınavlarına bolca soru çözerek hazırlanabilmelerine katkı sağlamak. Öğrenci kardeşlerimiz burada çeşitli branşlarda uzman eğitmenlerden ders alırken yaz spor okullarımıza kayıt yaptırarak da doyasıya eğlenebilecekler. Gençlerimizin ve çocuklarımızın dolu dolu bir yaz tatili geçirebilmeleri için çalışmalarımız tamam.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ümraniye Belediyesi’nden Spor Devrimi
Ümraniye Belediyesi’nden Spor Devrimi
Satrançta iki günlük heyecan sona erdi
Satrançta iki günlük heyecan sona erdi