Advert
Advert
en iyi casino siteleri

İSTİKAMET TEKNOFEST

Çekmeköy Belediyesi, Milli Teknoloji Hamlesi sloganıyla hazırlanan TEKNOFEST’e gitmek isteyen gençleri Festival alanına ulaştırıyor.

İSTİKAMET TEKNOFEST
İSTİKAMET TEKNOFEST Anadolu Havadis

Uzun vadede yerli üretimi teşvik etmek için Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı iş birliğiyle, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle hayata geçirilen TEKNOFEST başladı. 17-22 Eylül 2019 tarihlerinde Atatürk Havalimanı’nda yapılıyor. Gençlerin merakla takip ettiği etkinliklerle dolu olan festivale ulaşım için Çekmeköy Belediyesi gençlere araç tahsis etti. Etkinlik boyunca her gün liselerden öğrencileri alan belediye ekipleri gün sonunda gençleri okullarına bırakıyor.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, ”Teknolojide ve sanayide dışa bağımlığı azaltmak için son dönemlerde yapılan milli hareketleri bir araya toplayan bu festivale katılmak isteyen gençlerimizin sesine kulak verdik.  Bilime, teknolojiye meraklı gençleri elimizden geldiğince teşvik ediyoruz ki, kendi teknoloji markalarımızı oluşturacak insan gücü yetiştirelim, çağı yakalayalım, ülkemizdeki üretim artsın,” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ KURS
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ KURS
KÂĞITHANE’DE İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
KÂĞITHANE’DE İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI