Millet Bahçesi Yeni Yaşam Alanı Olacak

Ümraniye Belediyesi tarafından kısa sürede hazırlanarak vatandaşların kullanımına açılan Ümraniye Millet Bahçesi, peyzaj çalışmaları ve düzenlemelerle tam bir yaşam alanı olacak.

Millet Bahçesi Yeni Yaşam Alanı Olacak
Millet Bahçesi Yeni Yaşam Alanı Olacak Anadolu Havadis

Ümraniye Millet Bahçesi, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın göreve gelmesinin ardından kısa sürede projelendirilerek Ümraniyelilerin hizmetine sunulmuştu. Resmi açılışı henüz yapılmayan ancak Ümraniyelilere hizmet vermeye başlayan millet bahçesi, kısa sürede Ümraniyelilerin ve diğer ilçelerden gelen vatandaşların uğrak yeri oldu.

Yürüyüş parkurları, bisiklet yolları ve gazlı mangalları ile vatandaşların kullanımına sunulan Ümraniye Millet Bahçesi’ndeki çalışmalar da bir taraftan devam ediyor. Bahçenin içerisinde bir taraftan peyzaj düzenlemeleri sürerken, bir taraftan da havuz ve şelaler yapılıyor.

Şuana kadar peyzaj düzenlemesi çerçevesinde bahçeye işçiler tarafından çok sayıda ağaç dikildi. Bu çalışmalar sürerken bir taraftan da Ümraniyelilerin spor yapabilmesi için spor aletleri yerleştirildi. Spora verilen önem çerçevesinde bahçenin bir köşesine yapılacak olan iki adet halı sahanın çalışmaları ise aralıksız sürüyor. Düzenlemelerin tamamlaması ile Ümraniyelilerin tercih noktası olan Ümraniye Millet Bahçesi, tam bir yaşam alanına dönüşecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PROF. DR. AHMET TAŞAĞIL'A SAYGI GECESİ
PROF. DR. AHMET TAŞAĞIL'A SAYGI GECESİ
Şair Evlenmesi “Bir Osmanlı Hikayesi” Ümraniyelilerden Büyük Alkış Aldı
Şair Evlenmesi “Bir Osmanlı Hikayesi” Ümraniyelilerden Büyük Alkış Aldı