Advert
Advert

Ümraniye Belediye Meclisi’nden Mehmetçiğe Destek

Mart ayının ilk toplantısını gerçekleştiren Ümraniye Belediye Meclisi’nden Suriye’de görev yapan Mehmetçiğe destek. Toplantıda gündemdeki konular ele alınırken, Suriye’de şehit olan askerlerimiz anıldı.

Ümraniye Belediye Meclisi’nden Mehmetçiğe Destek
Ümraniye Belediye Meclisi’nden Mehmetçiğe Destek Anadolu Havadis

Ümraniye Belediye Meclisi Mart ayının ilk toplantısını Ümraniye Belediye Meclisi 2. Başkanvekili Muharrem Balık Başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantının başında Suriye’de şehit düşen askerler rahmetle anılırken, kederli aileleri ve Türk milletine başsağlığı mesajı iletildi.

Ümraniye Belediye Meclisi 2. Başkanvekili Muharrem Balık, “Malum mübarek üç aylara girdiğimiz gece yüreğimize kor ateşi düştü. Acı bir haber aldık. Vatanımızın birliğini, milletimizin huzurunu, masum coğrafyalardaki mazlumların korunmasını tesis etmek için kutlu görevlerini yerine getirirken, alçak bir saldırı sonucu şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun. Kahraman şehitlerimizin ailelerine sabırlar diliyoruz. Şehitlerimizin kanı yerde kalmamıştır. Kahraman ordumuz tüm unsurları ile misliyle cevap vermiştir. Rabbim ordumuzu muzaffer kılsın” dedi.

Toplantıda söz alan partilerin grup başkanları da şehit olan askerlerimiz için başsağlığı dileyerek askerlerimize destek mesajlarını ilettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kütüphaneler normalleşme süreci kapsamında kapılarını yeniden açtı
Kütüphaneler normalleşme süreci kapsamında kapılarını yeniden açtı
Kır Lokantası Lezzet Kervanına Katıldı
Kır Lokantası Lezzet Kervanına Katıldı