Advert
Advert

Nikah törenlerine kısıtlama

Pendik Belediyesi, İçişleri Bakanlığı Genelgesi gereğince nikah merasimlerinin davetsiz, törensiz ve yalnızca iki şahitle gerçekleştirileceğini duyurdu.

Nikah törenlerine kısıtlama
Nikah törenlerine kısıtlama Anadolu Havadis

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine Coronavirüs konulu ek bir genelge gönderdi. Genelgede umuma açık istirahat ve eğlence yerleri olarak faliyet yürüten ve vatandaşların çok yakın bir mesafede bir arada bulunarak hastalığın bulaşma riskini arttıracağı değerlendirildi. Buna göre tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan / düğün salonu, çalgılı müzikli lokanta, kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, oyun salonları, kafeterya, çay bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları (atari, playstation vb.) her türlü kapalı çocuk oyun alanları (avm ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, luna park, yüzme havuzları, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici süreliğine 16/03/2020 Pazartesi saat 24.00 itibarıyla durduruldu.

Bu genelge gereğince Pendik Belediyesi nikah merasimlerinin davetsiz, törensiz ve yalnızca iki şahitle gerçekleştirileceğini duyurdu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kütüphaneler normalleşme süreci kapsamında kapılarını yeniden açtı
Kütüphaneler normalleşme süreci kapsamında kapılarını yeniden açtı
Kır Lokantası Lezzet Kervanına Katıldı
Kır Lokantası Lezzet Kervanına Katıldı