Başkan Yıldırım’dan Sağlık Çalışanlarına Destek Ziyareti

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yoğun bir mesai harcayan sağlık çalışanlarına destek ziyaretinde bulundu. Başkan Yıldırım, ziyaret sırasında sağlık çalışanlarına fedakarlıklarından dolayı teşekkür ederken, sağlık çalışanları da Ümraniye Belediye binasına asılan ve sağlık çalışanlarına destek mesajı içeren pankarttan dolayı teşekkür etti.

Başkan Yıldırım’dan Sağlık Çalışanlarına Destek Ziyareti
Başkan Yıldırım’dan Sağlık Çalışanlarına Destek Ziyareti Anadolu Havadis

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, koronavirüs salgınına karşı yoğun bir mücadele veren sağlık çalışanlarına destek amacıyla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarına bir ziyarette bulundu. Hastane yöneticileri tarafından karşılanan Başkan Yıldırım, maske taktıktan sonra hastanenin yönetim katına geçerek sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Sağlık çalışanlarına bu özverili çalışmasından dolayı teşekkür eden Başkan Yıldırım, “Ben başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyor ve gönülden kutluyorum. Çünkü bu konular ciddi emek isteyen işler. Önceden 7/24 çalışıyorlardı şimdi 0/24, yani 24 saat ayaktalar. O yüzden hep beraber bu virüs salgınına karşı mücadele etmeliyiz.  Onların sözlerine vatandaşlarımız mutlaka dikkat etmesi lazım. Onlar ne söylüyorlarsa harfiyen yerine getirmemiz lazım. Biz Ümraniye Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız. Onlarla alakalı zaten fiziki şartlar olsun ve diğer ihtiyaçları olsun, bize düşen bir şey varsa beraberce gereken ne ise yaparız. Ben çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sağlık çalışanları da Başkan Yıldırım’a belediye binasına asılan ve üzerinde, “Bu zorlu süreçte görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. İyi ki varsınız” mesajı bulunan pankarttan dolayı teşekkür etti.  Sağlık çalışanları, “En önemli şey lütfen evden çıkmayın. Hastalık belirtileriniz varsa hastanelerimize müracaat edin. AVM’ler olsun, dış alanlar olsun özellikle yaşlılarımızı koruyalım. Her genç de bulaştırıcı bir faktör. Belirtiler vermeden dolaşabiliyorlar. O yüzden daha duyarlı ve dikkatli olalım” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nikah törenlerine kısıtlama
Nikah törenlerine kısıtlama
Cadde ve Sokakları Temizleyen Temizlik Ordusu Havadan Görüntülendi
Cadde ve Sokakları Temizleyen Temizlik Ordusu Havadan Görüntülendi