Advert
Advert

ÇEKMEKÖY’DE TENİS HEYECANI

Çekmeköy Belediyesi ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen Çekmeköy Cup 16 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası başladı

ÇEKMEKÖY’DE TENİS HEYECANI
ÇEKMEKÖY’DE TENİS HEYECANI Anadolu Havadis

Özgecan Arslan Parkı’nda bulunan tenis sahalarında gerçekleşen Çekmeköy Cup 16 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası başladı. Açılış törenine Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Gençli ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Kılıç ve sporseveler katıldı. Pandemi tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak düzenlenen turnuva,  13 Kasım – 22 Kasım tarihleri arasında yapılacak.  Eleme maçları, tekler ve çiftler maçlarının ardından kazananlar ödüllerini 22 Kasım’da gerçekleşecek ödül töreninde alacak.

Farklı ülkelerden yüzlerce sporcunun katıldığı Çekmeköy Cup 16 Yaş Uluslararası Tenis Turnuvası’nın açılış vuruşunu Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyrazve Azerbaycanlı Tamerlan Azizov yaptı. 

Sporculara seslenen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Hepinize sakatlıksız, keyifli bir turnuva diliyorum.  Spor için emek döken, bizlere böyle güzel bir ortamı hazırlayan mesai arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum,” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tuzla’da Karantinada Olan Vatandaşlara Her Gün Üç Çeşit Yemek
Tuzla’da Karantinada Olan Vatandaşlara Her Gün Üç Çeşit Yemek
Arama Kurtarma Eğitimi Alan Gönüllülere Sertifika
Arama Kurtarma Eğitimi Alan Gönüllülere Sertifika