Advert
Advert

Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei belediyelerinden ödüllü tesise yoğun ilgi

Pendik Belediyesi uygulama ve tesisleriyle yabancı belediyelerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediye Başkanları Pendik’e gelerek Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’den yatırım ve projeler hakkında bilgi aldı.

Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei belediyelerinden ödüllü tesise yoğun ilgi
Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei belediyelerinden ödüllü tesise yoğun ilgi Anadolu Havadis

Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediye Başkanları, Pendik Belediyesini ziyaret etti. Bulgaristan Madan Belediye Başkanı Fahri Molaisenov ile bir araya gelen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ilçedeki proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdiPendik’te yapılan iyi uygulama çalışmalarını yerinde incelemek, kardeş şehir ilişkilerini geliştirmek ve ortak projeler yürütmek amacıyla gerçekleştirilen ziyarette ilçedeki tesisler gezildi. Ziyaret programı hediye takdimiyle sona erdi.

Ödüllü Atık Ayrıştırma Tesisine yoğun ilgi
Bulgaristan Madan ve Moğolistan Çingeltei Belediyelerinden gelen heyetler ilçe genelindeki tesisleri de gezdi. Türkiye’nin ilk tam Otomatik Ambalaj Atıkları Ayrıştırma Tesisi’ni gezen heyet, geri dönüşüm ve atık ayrıştırmada Pendik Belediyesini ve çabalarını takdir etti. Kardeş Şehir Madan ve Çingeltei Belediyelerinden gelen heyet, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından "Sıfır Atık" ödülü alan Ambalaj Atıkları Ayrıştırma Tesisi’ni gezerek Pendik Belediyesinin çevre çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerin karne sevincini paylaştı
Öğrencilerin karne sevincini paylaştı
ÜMRANİYE BELEDİYESİNDEN ÇOCUKLARA EĞLENCELİ KARNE HEDİYESİ
ÜMRANİYE BELEDİYESİNDEN ÇOCUKLARA EĞLENCELİ KARNE HEDİYESİ