Advert
Advert

BEYOĞLU’NUN 2022 YILI TEMİZLİK KARNESİ PEKİYİ

Beyoğlu Belediyesi 2022 yılında ilçe genelinde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarıyla tam not aldı. Çalışmalarını yerli ve milli temizlik araçlarıyla gerçekleştiren belediye ekipleri, 2022 yılında Beyoğlu genelinde 127.240 ton çöp, 4.845 ton moloz ve 2.447 ton atık eşyayı toplayarak büyük bir başarıya imza attı.

BEYOĞLU’NUN 2022 YILI TEMİZLİK KARNESİ PEKİYİ
BEYOĞLU’NUN 2022 YILI TEMİZLİK KARNESİ PEKİYİ Anadolu Havadis

Her gün yerli ve yabancı milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan İstanbul’un gözbebeği Beyoğlu’nda 2022 yılında gerçekleştirilen temizlik çalışmaları tam not aldı. Beyoğlu’nun gizli kahramanları, her gün ilçeyi ziyaret eden vatandaşlara daha temiz ve ferah bir çevre sunulması amacıyla yıl boyunca 7/24 titiz bir çalışma yürüttü. Temizlik araçları filosunu yerli ve milli araçlarla genişleten Beyoğlu Belediyesi, ilçede bulunan 45 mahallede ve ara sokaklarda düzenli temizlik çalışması yaptı. Cadde ve sokaklar periyodik aralıklarla süpüren ekipler, gerekli görülen alanlarda ise sıcak suyla sabunlu yıkama çalışmaları gerçekleştirdi. Ayrıca atık eşya ve moloz atıkları da toplanarak çevrenin temiz tutulması sağlandı. Büyük bir titizlikle yürütülen çalışmalar sayesinde, vatandaşlara 2022 yılının her günü pırıl pırıl bir çevre sunuldu.

127.240 TON ÇÖP, 4.845 TON MOLOZ, 2.447 TON ATIK EŞYA TOPLANDI

Beyoğlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında 2022 yılında Beyoğlu genelinde 127.240 ton çöp toplandı. İlçe genelinde yıl boyunca moloz ve atık eşya kaldırma çalışmalarını da programlı şekilde gerçekleştiren belediye ekipleri; 4.845 ton moloz ve 2.447 ton atık eşyayı toplayarak çevrenin temiz tutulmasını sağladı. Çalışmalarda ibadethanelerin temizliği de ihmal edilmedi. Beyoğlu’ndaki 93 camiinin iç temizlikleri düzenli olarak gerçekleştirilerek vatandaşlara tertemiz ibadet ortamları sunuldu. Ekipler ayrıca ilçede bulunan okullar, yaşlı bakım evleri ve hayvan barınaklarında da yıl boyunca periyodik temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyoğlu Belediyesi Her Gün 15 Bin Depremzedeye İftar ve Sahur Yemeği Verecek
Beyoğlu Belediyesi Her Gün 15 Bin Depremzedeye İftar ve Sahur Yemeği Verecek
Ahmet Yesevi Mahallesi Yeşilyurt Sokak Parkı tamamlandı
Ahmet Yesevi Mahallesi Yeşilyurt Sokak Parkı tamamlandı