DEĞİŞİM VE YENİDEN DİRİLİŞ
Mustafa ÖZKAN

DEĞİŞİM VE YENİDEN DİRİLİŞ

Bütün haber sitelerinden önce gördüğümüz AK Parti İstanbul teşkilatının ilçe başkanlarından bazılarının değişeceği ve bazılarının göreve devam edeceği haberinin doğruluğunu da sizlere kanıtladıktan sonra bu konuda birkaç önemli noktaya değinmek istedik.

Yeni gelecek olan yönetimlerden beklenilen tutum halkın her kesiminden kişiye eşit ve samimi bir şekilde yaklaşılması. Türkiye’nin aynı zamanda en büyük STK’sı olarak görülen genç ve kadın üye sayısında diğer partilerin çok ama çok önünde olan AK Parti kadrolarına gelecek kişiden müthiş bir özveri ve tevazu bekleniliyor bu ilk ve en önemli unsur.

Bir diğer unsur ise metal yorgunluğu denilen aşk ile koşuşturmaya engel olabilecek bir yorgunluğa sahip olan kişilerin başarıya aç ve bayrağı aldığından daha ileriye taşıyabilecek kişilere görevi devretmesi. Bunu yaparken teamüller ve parti tabanının ve teşkilatların hemfikir olduğu ve bütün herkesi kucaklayıcı kişilerin seçilmesi de bir diğer önemli unsur.

Birçok il ve ilçede bayrak değişimi olurken teşkilat mensuplarının dikkat etmesi gereken en önemli konu şu olmalı Sn. Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın yükünü paylaşmak kendisinin Türkiye’nin sevk ve idaresi dışında da çok önemli şeyler beklenilen bir lider olduğunu biliyoruz.

Nerede zulme uğramış bir mazlum varsa beklediği ilk ülke Türkiye, Bizler Osmanlı devletinin torunları olarak biliniyor ve her zaman beklenilen ülke olacağız. Müslümanların koruyucusu olma özelliğimiz ise tarihi genlerimizden bizlere miras kalan bir unsurdur.

Hal böyle olunca yapacağı çalışmalarla halka hizmet ederken gönülleri kazanacak ve çalınmadık bir tek kapı bile bırakmayacak bir aşk ve iştahla çalışacak kadrolar ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçlerde üstümüze kurulan senaryoları boşa çıkaracak bir hareketin mihmandarı olacaklardır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yoğun kütüphaneler 21’e kadar açık kalacak
Yoğun kütüphaneler 21’e kadar açık kalacak
Ümraniye Kelkit ve Demirözü ile Kardeş Şehir Oldu
Ümraniye Kelkit ve Demirözü ile Kardeş Şehir Oldu