Advert
Advert

ZABITA’YA BAŞARI BELGESİ

Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Koronavirüs (Covid-19) sürecinde büyük emek ve çaba gösteren Esenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeline ‘’Başarı belgesi’’ verdi.

ZABITA’YA BAŞARI BELGESİ
ZABITA’YA BAŞARI BELGESİ Anadolu Havadis

Kaymakam Karataş, zabıta personelini makamında kabul etti. Esenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Gökçebaş ve Esenler Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Albayrak da zabıta personeline eşlik etti.

VAKA SAYILARI DÜŞÜYOR

Esenler Kaymakamı Adil Karataş, işyerleri, maske ve mesafe denetimlerine desteğinden dolayı zabıta personeline teşekkür ederek, “Çok zor bir dönemden geçtik. Bu dönemde de gerek emniyetimiz, gerekse zabıtalarımız başta olmak üzere belediyemizin tüm çalışanları, birlik beraberlik içerisinde bu süreci atlatacağız. Şu anda Esenlerimiz gayet iyi gidiyor. Günden güne  vaka sayıları azalıyor. İnşallah bu salgını elbirliği ile atlatacağız. Bu süreçte gecenizi gündüzünüze kattığınız için, sizin nezdinizde tüm belediye çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Özellikle de Vefa Destek Hattı’na verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Karataş, Esenler Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Albayrak başta olmak üzere zabıta personeline “Başarı belgesi’’ verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soğuk günlerde çocukların içi ısınacak
Soğuk günlerde çocukların içi ısınacak
Tuzla’da Bakıma Muhtaç Hastalara Hasta Yatağı Hizmeti
Tuzla’da Bakıma Muhtaç Hastalara Hasta Yatağı Hizmeti