Advert
Advert
en iyi casino siteleri

“Haydi Çocuklar Mahallede Etkinlik Var” Programları Devam Ediyor

Sultanbeyli Belediyesinin hayata geçirdiği “Haydi Çocuklar, Mahallede Etkinlik Var” programı tüm coşkusuyla devam ediyor. Hasanpaşa Mahallesi’nde başlayan programın ikincisi Akşemsettin Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

“Haydi Çocuklar Mahallede Etkinlik Var” Programları Devam Ediyor
“Haydi Çocuklar Mahallede Etkinlik Var” Programları Devam Ediyor Anadolu Havadis

 

Sultanbeyli Belediyesi, çocukları ve gençleri merkeze alan programları hayata geçirmeye devam ediyor. Yaz tatilini verimli geçirmek isteyen gençlere yönelik birçok program düzenleyen belediye; şimdi de Sultanbeyli’nin 15 mahallesinde gerçekleşecek olan “Haydi Çocuklar, Mahallede Etkinlik Var” etkinliklerini başlattı. Hasanpaşa Mahallesi’nde başlayan etkinliğin ikinci durağı Akşemsettin Mahallesi oldu. Programda; bilim şenliği gösterileri, Burak Abi ile Çocuk Şarkıları, konser, kukla tiyatroları, Hacivat-Karagöz gösterileri, geleneksel sokak oyunları yer aldı. Çocuklar ve aileler programa yoğun ilgi gösterdi.

Program kapsamındaki etkinlikler, ilçenin tüm mahallelerinde yapılacak. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Hasanpaşa Mahallemizde ilkini gerçekleştirdiğimiz ‘Haydi Çocuklar, Mahallede Etkinlik Var’ etkinliğimize Akşemsettin Mahallemiz ile devam ettik. Diğer tüm mahallelerimizde de bu etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Çocuklarımızı önemsiyoruz. Onların yüzlerindeki tebessümün sebebi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bu vesileyle çocuklarımıza, gençlerimize ve kıymetli hemşehrilerimize yönelik insan odaklı belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi sürdürecek, vatandaşlarımızın gönüllerine dokunacak ve onların güzel anılarında paydaş olmaya devam edeceğiz. Tüm gayretimiz daha mutlu bir Sultanbeyli.” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metin Külünk İBB Başkanlığı'na aday adaylığını açıkladı
Metin Külünk İBB Başkanlığı'na aday adaylığını açıkladı
Koltuklar Bu Kez Gazze’de Katledilen Çocuklara Ayrıldı
Koltuklar Bu Kez Gazze’de Katledilen Çocuklara Ayrıldı