Advert
Advert
en iyi casino siteleri

Beykoz’da 23 Mahallenin İmar Planları Onaylandı

Beykoz’da, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın yetkisinde olan 23 mahallenin imar planları onaylanarak askıya çıktı.

Beykoz’da 23 Mahallenin İmar Planları Onaylandı
Beykoz’da 23 Mahallenin İmar Planları Onaylandı Anadolu Havadis

Beykozluların planlı ve güvenli bir hayat için uzun yıllardır beklediği müjde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan geldi.  Bakanlığın yetki alanında kalan 90 milyon m2’lik alanda 23 mahallenin imar planları onaylandı.  

Akbaba’dan Rüzgarlıbahçe’ye 23 Mahalle

İlçedeki imar planlarına yönelik çalışmalar kapsamında; Akbaba, Alibahadır, Cumhuriyet, Bozhane, Dereseki, Göllü, İshaklı, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Öğümce, Paşamandıra, Soğuksu, Zerzevatçı, Riva Köyiçi, Anadolufeneri, Kaynarca, Elmalı, Örnekköy, Rüzgarlıbahçe, Çubuklu, Yenimahalle, Polonezköy Mahalleleri’nin yanı sıra Riva Beylikmandıra bölgesinin imar planları yapıldı. 

Böylelikle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın plan onama sınırları içindeki tüm bölgelerin imar planları tamamlanmış oldu.

Başkan Murat Aydın: “Cumhurbaşkanımız ve Bakanımıza Şükranlarımı Sunuyorum”

Beykozluların mutluluğu ve daha güzel bir ilçe için yürüttükleri yoğun çalışmalar neticesinde bugünlere gelindiğini vurgulayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın plan onama sınırlarında olan yerlerde imar planları onaylanmış ve askıya çıkmıştır. Bu süreçteki güçlü destekleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Beykozlular imar durumlarını belediye ana hizmet binasına gelerek ya da on-line olarak sorgulayabilecek.

Planlar 6 Haziran 2023 tarihine kadar askıda kalacak.

İmar Durum Bilgisi Sorgulama:

https://cbs.beykoz.bel.tr/GiSoftGis/#/ezoning

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ KURS
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ KURS
KÂĞITHANE’DE İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
KÂĞITHANE’DE İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI