Advert
Advert
en iyi casino siteleri

KADINLAR İÇİN EĞİTİM VE ÜRETİM FIRSATI

Arnavutköy Belediyesi, kadınların üretime katkıda bulunmalarını teşvik etmek amacıyla kadın kültür ve sanat merkezlerini desteklemeye devam ediyor.

KADINLAR İÇİN EĞİTİM VE ÜRETİM FIRSATI
KADINLAR İÇİN EĞİTİM VE ÜRETİM FIRSATI Anadolu Havadis

Arnavutköy'ün tarihi Hadımköy İstasyon Meydanı'nda bulunan Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, kadınların sanat, eğitim ve kişisel gelişim alanlarındaki yeteneklerini geliştirmelerine destek veren bir merkez olarak hizmet sağlıyor.

Hadımköy Kadın Kültür ve Sanat Merkezi’nde, kadınların becerilerini geliştirmelerine olanak tanımak amacıyla Kağıt Rölyef, Giyim Üretim, Mefruşat, İğne Oyası, Amigurumi gibi farklı alanlarda kurslar düzenleniyor. Bu kurslar, kadınların el becerilerini geliştirmeleri ve yaratıcılıklarını keşfetmeleri için bir fırsat sunuyor. Yetkililer tarafından ilerleyen dönemlerde kurs çeşitliliğinin artırılacağı bildirildi.

Ev Ekonomisine Katkı Sağlanıyor

Kurslara katılan kadınlar, ürettikleri el emeği ürünlerin İstasyon Meydanı'nda bulunan El Emeği Çarşısı ve carsimarnavutkoy.com internet sitesi üzerinden satışını gerçekleştirme şansına sahip oluyor. Bu sayede, üretici kadınlar finansal olarak desteklenirken, yerel ekonomiye de katkıda bulunulması hedefleniyor.

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların 0212 681 05 91 numaralı telefondan iletişime geçmesi bildirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EROKSPOR KENDİ SAHASINDA KAYBETMİYOR
EROKSPOR KENDİ SAHASINDA KAYBETMİYOR
Yayalar’ı Ankara Caddesi’ne bağlayan sokak genişletiliyor
Yayalar’ı Ankara Caddesi’ne bağlayan sokak genişletiliyor