Advert
Advert
en iyi casino siteleri

ÇOCUKLARIN ADI VAR, NEŞELİ SESLERİ YOK

Dünya Çocuk Hakları Günü’nde Arnavutköy Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki koltuklar Gazze’de katledilen çocuklar için ayrıldı.

ÇOCUKLARIN ADI VAR, NEŞELİ SESLERİ YOK
ÇOCUKLARIN ADI VAR, NEŞELİ SESLERİ YOK Anadolu Havadis

İstanbul'da bulunan AK Parti'ye bağlı ilçe belediyeleri, 20 Kasım-30 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek "İnsanlığın Onur Sınavı: Gazze" etkinlikleri kapsamında, Dünya Çocuk Hakları Günü'ne özel olarak bir program düzenledi.

İlçe belediyelerine bağlı kültür merkezlerinin salonlarında, Gazze'de yaşanan insan hakları ihlallerine ve çocukların maruz kaldığı trajedilere dikkat çekmek amacıyla önemli bir etkinlik düzenledi. Dünya Çocuk Hakları Günü vesilesiyle, 44 gündür devam eden İsrail'in Gazze'deki soykırımına dikkat çekmek amacıyla koltuklar, Gazze'de şehit edilen çocuklar için ayrıldı.

24 ilçe belediyesinin kültür merkezlerinde düzenlenen etkinlikte, koltuklara Gazze'de hayatını kaybeden çocukların isimleri asılarak, aynı anda "Tay" çizgi filmi izletildi. Arnavutköy’deki program ise AVLU34 içerisindeki Arnavutköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi. Bu anlamlı etkinlik ile Gazze'deki soykırımın sesini duyurmayı ve bu konudaki duyarlılığın canlı tutulmasını amaçlandı.

Dünya Çocuk Hakları Günü'nde öne çıkan bu anlamlı etkinlik ile İsrail'in Gazze'deki soykırımına dikkat çekilerek, yaşamını yitiren binlerce çocuğun sessiz çığlığına kulak verilmeye çalışıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EROKSPOR KENDİ SAHASINDA KAYBETMİYOR
EROKSPOR KENDİ SAHASINDA KAYBETMİYOR
Yayalar’ı Ankara Caddesi’ne bağlayan sokak genişletiliyor
Yayalar’ı Ankara Caddesi’ne bağlayan sokak genişletiliyor