15 tatil başladı, 140 bin öğrenci karne aldı

Belediye Başkanı Ahmet Cin, 75. Yıl Mesut Yılmaz İlkokulu’ndaki karne dağıtım törenine katıldı. Öğrencilere karnelerini veren Başkan Ahmet Cin, öğretmenlere de emeklerinden dolayı teşekkür etti.

15 tatil başladı, 140 bin öğrenci karne aldı
15 tatil başladı, 140 bin öğrenci karne aldı Anadolu Havadis

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının birinci yarıyılının sona ermesiyle Pendik’te 140 bin öğrenci karne sevinci yaşadı. 166 okulda karne dağıtım töreni gerçekleştirildi. Yenişehir Mahallesi 75. Yıl Mesut Yılmaz İlkokulu’ndaki törene katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin, öğrencilere karnelerini verdi, öğretmenlere de emekleri için teşekkür etti. Kaymakam İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz’ın da katıldığı programda bir de sürpriz yaşandı. Okulun Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi (OÇEM) öğrencileri, karne aldıktan sonra Başkan Ahmet Cin’e geri dönüşüm malzemelerinden yaptıkları çantaları hediye etti.

İkinci yarıyıl 3 Şubat Pazartesi başlayacak

Tüm yurtta olduğu gibi Pendik’te de ikinci yarıyıl eğitim öğretim dönemi, 3 Şubat Pazartesi günü başlayacak. İkinci dönem ara tatili ise 6-10 Nisan’da yapılacak. 13 Nisan’da başlayacak ikinci dönemin ikinci yarısı ise 19 Haziran Cuma tamamlanarak 11 haftalık yaz tatiline girilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yoğun kütüphaneler 21’e kadar açık kalacak
Yoğun kütüphaneler 21’e kadar açık kalacak
Ümraniye Kelkit ve Demirözü ile Kardeş Şehir Oldu
Ümraniye Kelkit ve Demirözü ile Kardeş Şehir Oldu